plastenkeLetos smo se vključili v projekt Jaz, ti, mi za Slovenijo – Stara plastenka za nov inkubator in bomo poleg starega papirja zbirali tudi plastenke, ki jih bomo potem v šoli stiskali. Plastenke morajo biti umite, posušene, in če je mogoče, zaprte s pokrovčkom. Zbirali jih bomo za nakup inkubatorja  v Porodnišnici Kranj. Oddate jih lahko v ekokotičku šole (šolska avla) v rumeni zabojnik. Plastenke bomo zbirali do 22. aprila 2016. Z zbiranjem plastenk bomo pripomogli k sofinanciranju nakupa inkubatorja, hkrati pa na ta način omogočamo izdelavo sekundarnih surovin in recikliranih izdelkov ter tako ohranjamo naravne vire, zato bi bili zelo veseli, če bi nam pri izpeljavi projekta pomagali.

Matej Krivec 7.b